English version     Kontakt     
inSiteCms - staroroczna oferta dla nowych klientów!
2010-12-24 00:30:49

Mamy dla Ciebie dwie opcje. Każda odpowiednia dla Twoich aktualnych potrzeb i przygotowana tak, abyś jeszcze bardziej profesjonalnie i skutecznie promował swoją ofertę w Internecie. Co najważniejsze, w zgodzie z najnowszymi wymaganiami i możliwościami na rynku usług internetowych.

Z okazji kończącego się 2010 roku i tuż przed wprowadzeniem 23% stawki VAT mamy dla Ciebie doskonałą ofertę, która jest ważna tylko do końca tego roku!

  1. Jeżeli masz już stronę internetową i chciałbyś zyskać skuteczny system zarządzania treścią, to proponujemy instalację systemu inSiteCms w cenie 1100 PLN netto.
  2. Jeżeli Twoja strona przestała spełniać pokładane w niej oczekiwania, to przygotujemy Ci zupełnie nową szatę graficzną i z najnowszym systemem zarządzania treścią inSiteCms w promocyjnej cenie 1900 PLN netto.

 

System zarządzania treścią inSiteCms został tak przygotowany, aby nawet w podstawowej wersji zadowolić większość klientów. Kliknij i zobacz, co oferuje podstawowa wersja systemu!

ad 1
Cena dotyczy systemu inSiteCms w podstawowej wersji.

ad 2
Cena dotyczy systemu inSiteCms w podstawowej wersji. Projekt graficzny w proponowanej cenie uwzględnia stworzenie layoutu strony głównej oraz podstrony.